ЧОМУ МИ?

     ТОВ «ПРОМОЛАЙН» є сучасною, що швидко розвивається, компанією на рекламно-сувенірному ринку України, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантована результатом. Основним напрямком нашої діяльності є оптовий продаж рекламної-сувенірної продукції з логотипом компанії.

   В життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі. Наша компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід наших співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.

  Стабільність і відповідальність - фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту. Правильність і чіткість дій всіх фахівців ТОВ «ПРОМОЛАЙН» дозволяють нам виконувати всю роботу на найвищому рівні.

 МІСІЯ КОМПАНІЇ

   Основною метою діяльності ТОВ «ПРОМОЛАЙН» є зміцнення своєї позиції на українському ринку в ролі відповідального і надійного партнера, а також максимальне задоволення потреб і очікувань наших клієнтів.

   У своїй роботі ми керуємося 4 основними правилами. Це - професіоналізм, точність, ефективність і відповідальність. У нашій компанії кожен з цих принципів здійснюється як в роботі кожного окремого співробітника, так і в діяльності всієї сукупності відділів.