Як зробити замовлення в ТОВ "Промолайн"


      ТОВ "Промолайн" продає товари оптовими партіями за безготівковий розрахунок.


За допомогою нашого сайту Ви можете сформувати запит, який максимально відповідає Вашим побажанням, для більш точного прорахунку запиту Ви можете завантажити логотип. Після обробки Вашого запиту нашими менеджерами Ви отримаєте підтвердження про наявність товару і можливості нанесення висланого Вами логотипу на обрану продукцію та коммерційну пропозицію з прорахунком. У разі якщо Вас влаштовує наданий Вам прорахунок за вартістю, строками та методом нанесення логотипу наша компанія формує Вам рахунок на оплату.

 
Оплата

      Ми відвантажуємо замовлення на умовах 100% передоплати, проте постійним клієнтам може бути надані інші умови сплати, визначені в договорі або додатках до нього.


Резерви


     Складський товар, представлений на сайті, можна помістити в резерв, щоб без перешкод завершити переговори з вами, оформити замовлення і оплатити рахунок.
Резерв ставиться на 4 робочі дні, включаючи день постановки резерву, і може бути одноразово продовжений ще на 3 робочі дні.
      Надійна система резервування гарантує, що товар весь цей час буде значитися за вами, і його не викуплять інші замовники.


Терміни виконання замовлень


    Термін виконання замовлення без друку (якщо продукція є в наявності на складі) складає 1-2 робочих дні в межах м.Києва. або 2-3 робочих дні в регіони.
    Терміни виконання замовлень з нанесенням залежать від поточної завантаження виробництва і розраховуються для конкретного замовлення в момент постановки його в роботу.
Наша компанія доставляє безкоштовно замовлення в межах м.Києва не залежно від суми замовлення, або ж доставку можна відправити через транспортну компанію. «Промолайн» співпрацює з з транспортною компанією - Нова Пошта, яка доставляє вантажі до терміналів або до дверей вашого офісу. За замовчуванням оплату послуг перевізників оплачує клієнт (якщо це не обумовлено окремо і не включено у вартість)


Зразки


      Тим, хто не готовий прийняти рішення замовити продукцію по картинці в каталозі або на сайті і хоче перед оформленням замовлення потримати товар в руках, наш менеджер з радістю Вам їх надасть (якщо це не продукція під замовлення).


Якість продукції та нанесення логотипів

 
    «Промолайн» докладає максимум зусиль для забезпечення комплектності а також якості продукції, що поставляється, та нанесення логотипів.
     Якщо ви зіткнулися з ситуацією коли товар був відвантажений не в повному обсязі, або був виконаний не якісний друк то ми готові розглянути оформлену вами претензію.